Omschrijving

Authentieke Beierse bergschoen vervaardigd op traditioneel dubbelgestikte maakwijze – een echte klassieker

Dubbelgestikt!

Een Beiers juweeltje – de Stuiben II past zowel bij lederhosen als bij jeans en outdoorbroeken. Deze veelzijdige klassieker is opgetrokken uit hoogwaardig nubuckleer.

Met de sterk geprofileerde en gripvaste Hanwag ZT zool voelt hij zich thuis in zo goed als ieder berglandschap maar laat zich ook graag in het dagelijks leven zien. De comfortabele, zacht gepolsterde manchet draagt bij aan een zeer aangenaam draagcomfort.

Artikelnr: H1126
Geslacht: Heren
Activiteit: Zwiegenäht/double stitched
Gemaakt in: Hohentengen (Duitsland)

Bovenmateriaal: Nubuckleder/nubuckleer
Buitenzool: Hanwag ZT
Voering: Leer

Producteigenschappen

  • Merk: Hanwag
  • Productnummer: H1126
  • Kleur: Cognac 540
  • Geslchat: Heren
  • Membraan: Leer
  • Bovenmateriaal: Leer
  • Buitenzool: Vibram® Ultragrip II
  • Gewicht: 930 gram
  • Categorie: B
  • Leest:

Meld je aan voor een gratis* wandelanalyse

Wanneer je gaat wandelen, wil je geen last van je voeten krijgen. Door het dragen van wandelschoenen die perfect passen bij jouw voeten, wordt de kans op blessures kleiner en kun je onbezorgd blijven wandelen. Om te bepalen welke wandelschoenen het beste passen bij jou en jouw manier van lopen, is er de uitgebreide WNDL wandelanalyse. Onze wandelanalyse is altijd gratis bij aankoop van een paar wandelschoenen.

Maak een afspraak